Peněženka mini

Velmi praktická a přesto tak malá.

Barva prošití
Barva kůže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 590 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Malá, ale velmi praktická, kožená peněženka originálního střihu s mincovníkem z pravé probarvené italské kůže, prošita kvalitní nití od firmy Amy Roke a ošetřena balzámem s vysokým podílem včelího vosku české výroby. 

Pohodlně se do ní vejdou jednou přeložené bankovky, mince a 6 karet (dvě do přihrádek z vnitřní strany, jedna z vnější strany a 3 pod mincovník).

 

Peněženku si můžete vybrat z 5 variant vnějšího probarvení. Vnitřní strana zůstává stejná, a to přírodní. Peněženka se vyrábí z hovězí kůže, části zvané krupon. Prošita může být až ze 17 variant barev. Je ošetřena přírodním balzámem s včelím voskem a hrany jsou vyhlazeny, aby i ten nejmenší detail byl dokonalý. Součástí balení je balzám na kůži.

 

Zakládám si na ruční výrobě, bez použití strojů. Tvar peněženky si z šablony překreslím šidlem na kůži, vyříznu, opracuji a sešiji sedlářským stehem, což se vyznačuje hlavně svou pevností a originalitou. Pokud by se steh náhodou nějak poškodil, nebude se párat dále.

 

Rozměry prázdné peněženky: 85 x 100mm

 

Jedná se o zakázkovou výrobu a proto Vás žádám o trpělivost maximálně 10 pracovních dní od objednání do expedice. Děkuji

Jméno značky: Tom Keňo - czech handmade
Kategorie: Peněženky
Záruka: 10 let